Пошук 3. Виставка живопису студентів факультету мистецтв СДПУ ім. А.С.Макаренка

На виставці “Пошук 3” представлені твори живопису студентів факультету мистецтв Сумського державного педагогічного університету ім. А.С.Макаренка. Це вже третя виставка поспіль студентських дипломних робіт, представлених у нашій академії, виконаних вихованцями факультету мистецтв Сумського державного педагогічного університету ім. А.С.Макаренка. В експозиції нинішньої виставки представлені твори Івана Бондара, Аліни Варв’янської, Любові Іващевої, Аліни Литвиненко, Анни Лях, Любові П’ятницької, Людмили Терно. Молоді митці відтворюють на своїх полотнах життєві ситуації, що свідчить про їхнє гостре сприйняття реальності. Багатофігурні полотна показують вміння авторів у галузі композиції та кольору. Назва виставки відбиває головну тенденцію виставки – пошук художнього образу. Відкриття виставки відбулося перед початком роботи загально академічної студентської наукової конференції.