12 березня у галереї “академART” ДВНЗ “УАБС НБУ” відбулося нагородження переможців конкурсу дитячої ілюстрації та презентація книги з малюнками юних художників.

Рівно рік тому у галереї “академART” відбулася виставка “UNIBOOK” – унікальна книга. Унікальна книга є відповіддю художників на тиражування і тим самим знецінення надрукованої книги у сучасному світі. Тому народилося мистецтво авторської книги, яка виготовляється, пишеться і оформляється автором.

На виставці було об’явлено конкурс на кращу ілюстрацію дитячих авторських текстів, які були запропоновані інформаційним порталом “Агенція творчих подій” та видавництвом “Університетська книга”. У залах галереї “академART” були представлені тексти для ілюстрацій та зразки різних професійних підходів до виконання книжкової ілюстрації.

Нагородою юним художникам стала “Найкраща книга для дітей та дорослих”, де були надруковані їх ілюстрації. Книга випущена невеликим тиражем, і тому набуває ще більшої цінності.

Найкращими визнано роботи Ксенії Докаленко, Анастасії Бондарець, Валерії Мусієнко та Маргарити Шишко. Сподіваємось, талановита молодь і в подальшому буде співпрацювати з академією.