Запрошуємо молодих вчених на дводенний міжнародний семінар з наукометрії

31 жовтня – 1 листопада 2019 року в рамках спільного проекту за фінансової підтримки Чеського агентства розвитку відбудеться міжнародний семінар про якість публікації наукових досліджень, наукової роботи, а також про принципи наукометрії.

 

31 жовтня – 1 листопада 2019 року за участі представників Сумського ДУ та Сумського НАУ відбудеться дводенний семінар, який ознайомить молодих дослідників та докторантів із сутністю наукових досліджень, основами наукової роботи, а також принципами наукометрі. 

Отримані знання під час семінарів повинні допомогти учасникам успішно опублікувати наукову статтю, правильно подати заявку на науковий проект і, не в останню чергу, успішно виконати дисертаційну роботу. Дводенний семінар, який проводить проф. David Herak включатиме такі теми:

– Історичний розвиток науки в контексті часу,

– Наукові методи та їх сутність,

– Наукові журнали та бази даних,

– Наукометрія,

– Використання менеджерів цитування,

– Наукова стаття та її структура,

– Англійська мова в науковій літературі, наукова стаття та її структура та дисертація.

Місце проведення: корпус K-2 ННІ БТ «УАБС» (вул. Петропавлівська 52), кімната 227. Час роботи: 9.00-16.30 з перервою на обід. Лекції відбуватимуться англійською мовою, кава-паузи забезпечуються. Усі учасники семінарів будуть нагороджені сертифікатами участі у дводенному міжнародному науковому семінарі.

Семінари організовуються в рамках проекту «Підтримка потенціалу молодих університетів в освіті, науково-дослідній та науковій діяльності в Україні», який фінансується Чеською агенцією розвитку. Координатором проекту для української сторони є Оксана Михайлівна Замора, доцент кафедри міжнародних економічних відносин ННІ бізнес-технологій “УАБС” Сумського державного університету.

Усі учасники семінарів будуть нагороджені сертифікатами участі у дводенному міжнародному науковому семінарі.

Семінар було організовано в рамках проекту «Підтримка потенціалу молодих університетів в освіті, науково-дослідній та науковій діяльності в Україні», який фінансується Чеською агенцією розвитку. Координатором проекту для української сторони є Оксана Михайлівна Замора, доцент кафедри міжнародних економічних відносин ННІ бізнес-технологій “УАБС” Сумського ДУ.