IV Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку фінансово-кредитної системи України»

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування та

кафедра економічної кібернетики проводять 21-22 листопада 2019 року IV Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Проблеми та перспективи розвитку фінансово-кредитної системи України».

Тематичні напрями конференції:

1. Публічні фінанси: стан та перспективи реформування.
  2. Корпоративні фінанси: сучасні проблеми та виклики.
  3. Фінансовий ринок в умовах розвитку цифрової економіки.
  4. Банківська система: сучасний стан та погляд у майбутнє.
  5. Облік і оподаткування в умовах соціально-економічних та інституціональних змін.
  6. Міжнародні інтеграційні процеси у фінансовому секторі. Світова фінансова архітектура: вектори змін.
  7. Сучасні економіко-математичні методи та інформаційні технології у фінансово-кредитній системі.
  8. «Зелені фінанси» в контексті забезпечення сталого розвитку.

Для осіб, що навчаються та працюють у СумДУ, участь є безкоштовною за умови отримання тільки електронного збірника конференції.

Інформ-лист 2019 додається.

Запрошуємо до участі в роботі конференції!

З повагою, Оргкомітет.