Дні України в Німеччині «Розвиток науки і освіти в рамках міжнародного співробітництва»

Доцент кафедри фінансів, банківської справи і страхування Сисоєва Л.Ю. як член Німецько-Українського Академічного Товариства брала участь у міжнародній Конференції в м. Тюбінген в рамках заходу  «Дні України в Німеччині».

19-20 вересня 2019 р. в Університеті міста Тюбінгена відбулися «Дні України в Баден-Вюртемберзі (Німеччина)». Цього разу цей захід був присвячений темі «Розвиток науки і освіти в рамках міжнародного співробітництва» і організований Німецько-Українським Академічним Товариством,  Міністерством науки, досліджень і мистецтва федеральної землі Баден-Вюртемберг, а також Посольством України в Федеративній Республіці Німеччина.

Близько 70 науковців з Німеччини і України зібралися в м. Тюбінген, щоб ділитися досвідом Німецько-Українського співробітництва в сфері вищої освіти і наукових досліджень. На початку заходу вітальне слово мали Генеральний Консул України в Мюнхені пан Д. Шевченко і представник Міністерства науки, досліджень і мистецтва федеральної землі Баден-Вюртемберг пан Б.Фінгер. Також перед присутніми виступили професор О. Гаращук (Німеччина), Президент Німецько-Українського Академічного Товариства, і пані Г. Ціммерманн, керівниця Інформаційного центру Німецької служби академічних обмінів (DAAD) в Україні.

На протязі двох днів учасники мали можливість ділитися власним міжнародним досвідом співробітництва, а також обговорити напрями подальшої активізації кооперації між ВНЗ України і Німеччини.