Студентські конференціїДень студентської науки на гуманітарній кафедрі

19 квітня у бібліотеці УАБС доценти гуманітарної кафедри кандидат історичних наук Зякун Алла Іванівна та кандидат філологічних наук Кулішенко Людмила Анатоліївна разом зі студентами провели засідання студентського наукового гуртка «Українознавчі студії: мова, культура, історія».

Участь студентів УАБС у І Міжнародному науково-практичному семінарі студентів і молодих учених

Студентка бакалаврату напряму підготовки «Фінанси і кредит» (Фінанси) Тетяна Бочкарьова та магістр спеціальності «Фінанси» Мерщій Борис взяли участь у І Міжнародному науково-практичному семінарі студентів і молодих учених «Фінанси місцевого самоврядування: стан, проблематика і перспективи розвитку»

Економіка, культура, суспільство: тенденції взаємодії

Англомовні презентації в рамках проведення Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції. 30 березня 2016 р. в рамках Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Проблеми і перспективи розвитку фінансової системи країни: погляд у майбутнє» відбулося засідання секції кафедри іноземних мов «Економіка, культура, суспільство: тенденції взаємодії».

В УАБС відбулася відеоконференція «Фінансова стабільність в Україні: допомога Європейського Союзу»

В Інформаційному центрі Європейського Союзу, який діє в науковій бібліотеці академії, за ініціативи Представництва ЄС в Україні 10 листопада 2015 року відбулася відеоконференція «Фінансова стабільність в Україні: допомога Європейського Союзу».

Конференція-практикум з проектного менеджменту відбулась у co-working-центрі УАБС НБУ

22 травня 2015 р. в co-working-центрі УАБС НБУ пройшов цікавий захід для студентів та аспірантів за участі неординарних спікерів Міжнародної молодіжної організації JCI Ukraine. Центр соціально-економічних досліджень та академічної мобільності “ARMG” спільно з партнерською організацією, Міжнародною молодіжною організацією JCI Ukraine, провели у co-working-центрі академії конференцію-практикум “Проектний менеджмент – керуй своїм життям як профі”. Спікерами заходу були: Тетяна Гончаренко – […]