XIV Всеукраїнська науково-практична конференція “Проблеми і перспективи розвитку банківської системи України” (27-28 жовтня 2011 року)

27-28 жовтня 2011 р. в приміщенні наукової бібліотеки ДВНЗ “Українська академія банківської справи Національного банку України” відбулась традиційна щорічна XIV Всеукраїнська науково-практична конференція “Проблеми і перспективи розвитку банківської системи України”.

Відкриттю конференції передувала виставка історичних документів, світлин, речей під назвою “Розвиток банківської справи на Сумщині”, приурочена до 20-ї річниці Національного банку України.

На виставці, презентованій науково-дослідним центром академії, було представлено картини дореволюційних банківських установ м. Суми, тематичні добірки, що ілюструють розвиток банківської справи, передають атмосферу фінансових відносин дореволюційних Сум та інших міст області. Учасники конференції та гості змогли ознайомитись з світлинами та біографією банківської династії Григорьєвих, взаємини з банками директора Олександрівської гімназії М. Лащенкова, кредитною справою графа Капніста, документами банків, що працювали на теренах Сумської області.

Право офіційного відкриття конференції, також уже традиційно, належало ректору академії, доктору економічних наук, професору, заслуженому економісту України Анатолію Єпіфанову. У своєму вступному слові він зазначив, що конференція відбувається в рік, в який академія відзначає своє 15-річчя і підвів короткі підсумки тих здобутків і досягнень, які вдалось надбати за достатньо короткий час. В його промові було також відзначено необхідність “тримати руку на пульсі” наукової думки, використовувати вітчизняний та світовий найсучасніший досвід, постійно розширювати міжнародні наукові зв’язки. Ну і, звичайно, всі учасники конференції отримали від ректора академії побажання натхнення, нових ділових знайомств та успішної співпраці.