Навчально-науковий інститут бізнесу, економіки та менеджменту
СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

X Міжнародна науково-практична конференція “Міжнародна банківська конкуренція: теорія і практика” (5 червня 2015 року) (“International banking competition: theory and practices” – June 5, 2015)

5 червня 2015 р. о 10 годині у літературній вітальні наукової бібліотеки академії розпочала роботу Х Міжнародна науково-практична конференція “Міжнародна банківська конкуренція: теорія і практика”.

Разом з УАБС НБУ співорганізатором конференції є Міжнародний центр з банківської справи та корпоративного управління, представники якого (ст. викл. Мозговий Я.І. та ст. викл. Колдовський А.В.) головували під час секції, що пройшла у форматі відео-конференції.

Цього року конференція проходила в онлайн-режимі і була розділена на 2 частини:
1 частина (10:00 – 12:00) − виступ зарубіжних колег у режимі відео-конференції:
• Udo Braendle (American University in Dubai) – “Shareholders Rights and Remedies (Comparative Law Perspective)”;
• Angela Giovinco (Sodali) – “Activism. The Evolution of Investor Strategy”.

2 частина (12:00 – 18:00) – обговорення результатів наукових досліджень в режимі он-лайн на форумі кафедри міжнародної економіки. Всього до участі було відібрано 15 статей англійською (з яких 9 – іноземними науковцями з ОАЕ, Словенії, Іспанії, ПАР, Великобританії, Словаччини, Казахстану) та 21 статтю українською мовою. Учасники конференції мали змогу ставити запитання, коментувати статті та надавати рекомендації щодо перспектив подальших досліджень.
Представники Міжнародного центру з банківської справи та корпоративного управління отримали позитивні відгуки та подяку за можливість взяти участь у роботі конференції від колеги з ОАЕ Удо Брендля.

Нагадаємо, що до участі в міжнародних конференціях в академії регулярно запрошуються не тільки представники академічної спільноти та практики з фінансових компаній, але і високопосадовці регуляторних органів (Федеральна резервна система, Центральні банки Великобританії, Нідерландів, Німеччини тощо), міжнародних організацій (Міжнародний банк розрахунків з Базеля, Міжнародний валютний фонд). Взаємодія з подібними інституціями сприяє закріпленню іміджу академії в якості впливового міжнародного наукового центру.

Інформацію підготували

старший викладач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту
Колдовський А.В.

викладач-стажист кафедри міжнародної економіки
Рябіченко Д.О.