V Міжнародна науково-практична конференція “Міжнародна банківська конкуренція: теорія і практика” (27-28 травня 2010 року)

27-28 травня 2010 р. у ДВНЗ “Українська академія банківської справи Національного банку України” відбулася V Міжнародна науково-практична конференція “Міжнародна банківська конкуренція: теорія і практика”.

Мета конференції – обговорення наслідків глобальної фінансової кризи, проблем конкурентоспроможності банків і банківських систем, інтеграції банківської системи України у європейське і світове співтовариство.

До початку роботи конференції було видано збірник тез доповідей учасників конференції. У роботі конференції взяли участь понад 150 осіб, зокрема, провідні спеціалісти Національного банку України, Банківської школи м. Познань (Польща), Угорської державної наглядової ради за діяльністю фінансового ринку, авторитетні науковці з Центрального банку Росії, Фінансової академії при Уряді Російської Федерації, Академії управління при Президенті Республіки Білорусь, з Курська, з різних міст України.

Відкрив конференцію заступник голови оргкомітету, проректор Української академії банківської справи Національного банку України С.М. Козьменко. Сергій Миколайович звернувся з вітальним словом до учасників і гостей, висловив щиру подяку за участь в конференції, побажав всім успішної роботи, натхнення, нових ділових знайомств і плідної співпраці.

Учасників та гостей конференції привітали заступник Голови обласної державної адміністрації Т.Д. Іщенко та мер міста Г.М. Мінаєв.

Серед широкого спектру проблем, які були винесені на обговорення доповідачами згідно Програми конференції.  (Детальніше…)