Участь студентів УАБС у І Міжнародному науково-практичному семінарі студентів і молодих учених

Студентка бакалаврату напряму підготовки «Фінанси і кредит» (Фінанси) Тетяна Бочкарьова та магістр спеціальності «Фінанси» Мерщій Борис взяли участь у І Міжнародному науково-практичному семінарі студентів і молодих учених «Фінанси місцевого самоврядування: стан, проблематика і перспективи розвитку»

25 березня на базі ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відбувся І Міжнародний науково-практичний семінар студентів і молодих учених «Фінанси місцевого самоврядування: стан, проблематика і перспективи розвитку».

Із вступним словом перед присутніми виступив завідувач кафедри фінансів ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», заслужений діяч науки України, професор Федосов В.М.

Формат роботи семінару – круглий стіл. Доповіді були об’єднані в тематичні блоки у відповідності до напрямів роботи семінару. Наукове дослідження Бочкарьової Тетяни, проведене під керівництвом професора кафедри фінансів Рекуненка Ігоря Івановича, стосувалось тематичного блоку «Ринкові інструменти фінансового забезпечення місцевого самоврядування» і було присвячене темі «Муніципальні облігації як ринковий інструмент фінансового забезпечення місцевого самоврядування». За результатами семінару Бочкарьова Тетяна була нагороджена почесною грамотою за ІІІ місце.
Наукове дослідження Мерщія Бориса було присвячене оцінці впливу фінансової децентралізації на соціально-економічний розвиток територій, проведене під керівництвом доцента кафедри фінансів Рябушки Л.Б., стосувалось тематичного блоку «Фінанси місцевого самоврядування у великих містах». За результатами семінару Мерщій Борис отримав сертифікат учасника семінару та подяку за високий рівень проведеного аналізу.
Бажаємо учасникам семінару та всім студентам успіхів на науковій ниві!

Інформацію підготували
д.е.н.. професор кафедри фінансів