ІV Міжвузівська конференція “Сучасна картина світу: інтеграція наукового та позанаукового знання” (13-14 грудня 2007 року)

13-14 грудня 2007 року в академії відбулася ІV Міжвузівська конференція “Сучасна картина світу: інтеграція наукового та позанаукового знання”. Ця конференція проводиться один раз на два роки.

У конференції взяли участь філософи, економісти, історики, мистецтвознавці та фахівці інших галузей наукових знань. Для обговорення були запропоновані проблеми синтезу політичних, економічних, конкретно-наукових, філософських, релігійних уявлень у соціальній самосвідомості ХХІ ст.; спроби зменшення фрагментарності сучасної картини світу тощо.

За результатами конференції сформульовані висновки.

10-11 грудня 2009 року в on-line режимі відбуласяся IV Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих вчених “Права людини в умовах сучасного державотворення: теоретичні і практичні аспекта”.

Мета конференції була визначена актуалізацією проблем забезпечення прав та свобод людини в умовах сучасного державотворення, обговорення вдосконалення форм та механізмів їх захисту, ролі судових і правоохоронних органів у цих процесах, а також міжнародного співробітництва в сфері прав людини, проблеми приведення національного законодавства і правозастосовчої практики України у відповідність до міжнародних норм і стандартів.

Тематика конференції окреслена п’ятьма основними тематичними напрямами:

1. Права людини: історико-теоретичний аспект;
  2. Міжнародно-правові і конституційні засоби захисту прав людини;
  3. Діяльність судових і правоохоронних органів у механізмі захисту прав людини: проблеми законності;
  4. Права людини і глобальні проблеми XXI століття;
  5. Проблеми захисту прав людини в умовах фінансово-економічної кризи.