Навчально-науковий інститут бізнесу, економіки та менеджменту
СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

II Міжнародна науково-практична конференція “Міжнародна банківська конкуренція: теорія і практика” (31 травня – 1 червня 2007 року)

31 травня – 1 червня 2007 р. в Українській академії банківської справи Національного банку України відбулася IІ Міжнародна науково-практична конференція “Міжнародна банківська конкуренція: теорія і практика”.

Метою конференції було фахове обговорення процесів глобалізації у банківській сфері, конкурентоспроможності банківських систем східноєвропейських країн, інтеграції банківської системи України у європейське і світове співтовариство.

В роботі IІ Міжнародної науково-практичної конференції “Міжнародна банківська конкуренція: теорія і практика” взяли участь понад 130 осіб, в тому числі: фахівці Національного банку України, провідних банків України, наукових та аналітичних установ, вищих
навчальних закладів Києва, Харкова, Дніпропетровська, Львова, Севастополя, Сімферополя, Тернополя, Донецька, Кременчука, Черкас, Сум, науковці із Курської філії Всесоюзного заочного фінансово-економічного інституту, а також  з Бєлгорода, Узбекистану.
Рекомендації та пропозиції щодо кола проблем, які розглядалися на конференції, були надані вченими університетів Малайзії, Австралії, Нової Зеландії, Аргентини, Туреччини, Тринідад і Тобаго, Канади, Великобританії, Нігерії, Бразилії, Єгипту та ін.

За підсумками роботи конференції сформульовані висновки та розроблені рекомендації щодо розвитку міжнародної банківської конкуренції   (детальніше).
На
пленарному засіданні виступили з доповідями і взяли участь в обговоренні понад 100 науковців і фахівців-практиків.

Тематично роботу конференції було зосереджено на таких основних питаннях:

  1. Конкурентоспроможність і модернізація банківської системи в контексті розвитку світової та національної економіки.
  2. Формування конкурентоспроможності національної банківської системи та роль державного регулювання в забезпеченні конкурентного середовища на ринку банківських послуг.

До початку роботи конференції було видано збірник тез доповідей, у якому розміщено понад 100 публікацій науковців з різних країн світу   (детальніше…)