Вітаємо студентку УАБС з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт!

Студентка спеціальності «Економічна кібернетика» Коркішко Анастасія зайняла ІІ місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

23-25 березня 2016 року на базі економічного факультету Запорізького національного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за галуззю «Математичні методи, моделі в економіці».

До участі в конкурсі було подано 84 наукові роботи з 44 вищих навчальних закладів та з 25 міст України (Київ, Харків, Львів, Тернопіль, Черкаси, Суми та інші). Для участі у другому турі, який проводився у вигляді науково-практичної конференції, було відібрано 21 роботу. Автори кращих конкурсних робіт представляли провідні навчальні заклади, такі як: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», Тернопільський національний економічний університет, Львівський навчально-науковий інститут ДВНЗ «Університет банківської справи» та інші.

Українську академію банківської справи представляла студентка 5 курсу спеціальності «Економічна кібернетика» Коркішко Анастасія з роботою на тему «Моделювання виявлення шахрайських операцій з кредитними картками в комерційних банках з використанням «SAS Enterprise Miner»» (науковий керівник – доцент кафедри економічної кібернетики Яровенко Ганна Миколаївна).

До складу галузевої комісії конкурсу увійшли 13 професорів – провідних вчених-економістів з вищих навчальних закладів різних міст України, а її головою став проректор з наукової роботи ЗНУ Генадій Васильчук. До складу апеляційної увійшли 5 науковців, голова – професор Класичного приватного університету Микола Іванов.

Студентські наукові роботи були присвячені широкому колу соціально-економічних проблем. Найбільшу цікавість викликали теми, пов’язані із: застосуванням реальних опціонів для оцінювання інвестиційних проектів; аналізом фондового ринку із використанням мережних методів; моделюванням оцінки ефективності рекламної кампанії в мережі Інтернет; моделюванням процесів оцінки та аналізу порогових рівнів економічної безпеки регіону; прогнозуванням фондоозброєності секторів економіки України на підґрунті узагальненого дискретного логістичного відображення; побудовою стратегії депозитної діяльності банку в умовах невизначеності; методами інтегрального оцінювання міжнародної інвестиційної позиції, тощо.

За результатами конкурсу студентка УАБС Коркішко Анастасія отримала диплом ІІ ступеня.

Бажаємо переможцю та всім студентам успіхів на науковій ниві!

kek-27-03-2016-4 kek-27-03-2016-3 kek-27-03-2016-5

Інформацію підготувала