Перемога студентки-міжнародниці УАБС у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

Студентка групи МЕ-41 Агнія Хомутенко перемогла у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом “Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом” у Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара.

28 березня у Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара на базі факультету міжнародної економіки відбулася підсумкова науково-практична конференція II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за напрямом “Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом”, на якій найобізнаніші студенти України в питаннях євроінтеграції презентували свої наукові роботи. Із 70 робіт, які надійшли до Всеукраїнського конкурсу у II тур з вищих навчальних закладів усієї України було відібрано 17 наукових досліджень найдостойніших претендентів на призові місця. Таке право змагатися у фіналі виборола студентка Академії напряму підготовки “Міжнародна економіка” Хомутенко Агнія Вододимирівна. До складу компетентного жюрі увійшли 17 представників провідних економічних вузів України. Контингент фіналістів був розподілений на дві секції. Всі учасники продемонстрували глибокі знання з обраної проблематики дослідження, вмінням аргументовано відстоювати свою точку зору.

За результатами фінального туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом “Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом” студентка 2 курсу Хомутенко А. В. з темою наукового дослідження “Проблеми внутрішньої взаємодії країн Єврпейського Союзу: історичний та сучасний ракурси” зайняла 2 місце (науковий керівник – завідувач кафедри міжнародної економіки Петрушенко Ю.М.). Вітаємо Хомутенко Агнію та бажає їй наснаги, наполегливості та нових перемог!

Інформацію підготувала

аcпірантка кафедри міжнародної економіки