Студентське волонтерство

08 жовтня 2013

У вересні 2013 р. в академії створено клуб волонтерів, метою якого є залучення студентів та професорсько-викладацького складу до благодійної діяльності.

20 вересня 2013

За ініціативи кафедри банківської справи найближчим часом з числа студентів та працівників академії буде створено клуб волонтерів - співтовариство однодумців, об’єднаних бажанням допомогти тим, хто опинився у складній життєвій ситуації, внести свій вклад у благоустрій нашого міста, організувати та прийняти участь у реалізації соціальних проектів тощо.

04 листопада 2011

За ініціативи кафедри вищої математики та інформатики 1 листопада 2011 р. активні учасники гуртка "Математика для економістів англійською" прийняли участь у першому організаційному засіданні, що проводилося сумісно із директором бібліотеки Петриної Н.О. та керівництвом Інформаційного центру Європейського Союзу академії.