Студентське волонтерство

29 липня 2014

"… Я зрозумів одну нехитру істину. Вона в тому, щоб творити, так звані, дива своїми руками", - О. Грін.

13 травня 2014

За ініціативи своєї ради студенти гуртожитку №2 включилися в благодійну акцію "Допоможемо українській армії!". Вони зв’язалися з прикордонною службою, яка знаходиться в с. Юнаківка, і з’ясували, що найбільше наші охоронці потребують сучасних професійних засобів зв’язку. На зібрані кошти (понад 1000 гривень) молодь за допомогою Інтернету придбала дві портативні радіостанції.

29 квітня 2014

Минулої суботи наші волонтери отримали стільки позитивних вражень, що вистачить надовго. Вони вкотре відвідали центр соціально-психологічної реабілітації дітей, позбавлених батьківської опіки, і цей візит був надзвичайно цікавим, надзвичайно емоційним та корисним для всіх.

24 квітня 2014

24 квітня 2014 року в актовій залі другого навчального корпусу відбулася благодійна вистава у постановці нашого театру-студії "Кураж" "Беда от нежного сердца". Як відомо, нещодавно студенти-театрали на чолі з керівником Іриною Нєбиловою представили на суд глядачів прем’єру цієї вистави за однойменною п’єсою Володимира Соллогуба. Присутні високо оцінили художню майстерність наших юних артистів.

12 листопада 2013

11.11.2013 р. в академії було проведено психологічний тренінг "Я – волонтер" за участі психолога С.М. Бахмут, координатора Г.А. Малиш та студентів - членів клубу волонтерів "Академія добрих справ".

07 листопада 2013

30 жовтня 2013 р. у нашому місті проходив Х ювілейний обласний театральний фестиваль "Веселка". У ньому взяли участь незвичайні актори. Усі вони – люди з обмеженими можливостями. У заході приймали участь 13 колективів із Сумської області, Києва та Харкова.