Наполегливо йдемо до перемоги

Виступи наших студентів завжди наповнені драйвом, енергією, шаленістю та креативом!

На останньому конкурсі "StudDance" наша команда гідно представила свій номер «Час невладний».

«Існують зірки, які згорають миттєво, а існують такі, над котрими невладний час і вони стали справжнім символом цілого покоління» – саме такими словами розпочався конкурсний виступ нашої команди. Ідея номеру полягала у вшануванні пам’яті відомих світових та вітчизняних «зірок» та висловленні свого визнання їхньому великому таланту.

Це і «завжди живий» Майкл Джексон, неповторний Курт Кобейн, неперевершена Уітні Хьюстон, легендарний Володимир Висоцький, улюблений Кузьма Скрябін та звичайно ж безсмертний Фреді Меркюрі!

Велику вдячність висловлюємо постановникам цього номеру – незмінному головному хореографу танцювальної студії Академії Людмилі Геннадіївні Крамінській, Максиму Гончарову та Костянтину Кривошеєву!

І хоча цього року перемога опинилася в руках Сумського державного педагогічного університету, з чим ми їх щиро вітаємо, зрозумілим для усіх нас, студентів та викладачів є те, що УАБС була найкращою!

Єдність учасників та вболівальників того дня показала всю силу студентства нашого вишу!