Студентські конференції

20 квітня 2016

19 квітня у бібліотеці УАБС доценти гуманітарної кафедри кандидат історичних наук Зякун Алла Іванівна та кандидат філологічних наук Кулішенко Людмила Анатоліївна разом зі студентами провели засідання студентського наукового гуртка «Українознавчі студії: мова, культура, історія».

01 квітня 2016

Студентка бакалаврату напряму підготовки «Фінанси і кредит» (Фінанси) Тетяна Бочкарьова та магістр спеціальності «Фінанси» Мерщій Борис взяли участь у І Міжнародному науково-практичному семінарі студентів і молодих учених «Фінанси місцевого самоврядування: стан, проблематика і перспективи розвитку»

31 березня 2016

Англомовні презентації в рамках проведення Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції.

12 листопада 2015

В Інформаційному центрі Європейського Союзу, який діє в науковій бібліотеці академії, за ініціативи Представництва ЄС в Україні 10 листопада 2015 року відбулася відеоконференція «Фінансова стабільність в Україні: допомога Європейського Союзу».

25 травня 2015

22 травня 2015 р. в co-working-центрі УАБС НБУ пройшов цікавий захід для студентів та аспірантів за участі неординарних спікерів Міжнародної молодіжної організації JCI Ukraine.

12 березня 2015

12 березня 2015 року в Українській академії банківської справи Національного банку України відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція студентів "Проблеми та перспективи розвитку фінансової системи країни: погляд у майбутнє".