УАБС у рейтингу європейських університетів U-Multirank-2015

За підсумками рейтингу європейських університетів U-Multirank-2015 Українська академія банківської справи включена до числа кращих українських університетів.

Цього року до рейтингу U-Multirank відібрано більше ніж 1200 вишів з понад 80 країн світу. Україна представлена у рейтингу чотирнадцятьма вишами.

Рейтинг кращих європейських університетів U-Multirank впроваджується з 2014 року під егідою Європейської комісії, яка до 2017 року буде виділяти на цей проект по одному мільйону євро на рік. U-Multirank є інструментом аналізу показників ВНЗ за 31 індикатором об'єднаним в 5 категорій: науково-дослідна репутація вузу, якість навчання і навчального середовища, міжнародна спрямованість, трансфер знань з науки в бізнес, регіональна активність та співробітництво з підприємствами в регіоні.

При складанні рейтингу використовувалися статистичні відомості, дані, надані вузами, а також незалежне опитування понад 60 тисяч студентів.

На відміну від таких відомих рейтингів, як Times Higher Education, QS або Шанхайський рейтинг, у U-Multirank відсутній список "топ-50" чи "топ-100". Суть U-Multirank - не в зведеній таблиці, складеної за загальною кількістю набраних вузом очок, а саме у можливості абітурієнтом розглядати інформацію по вузах за низкою різних параметрів, які можна обирати самостійно в режимі он-лайн.

Таким чином, топ-списку університетів даний рейтинг не пропонує, але дає можливість абітурієнтам самостійно знайти фаворитів та порівняти їх між собою за важливими критеріями.

Інформацію підготував
провідний фахівець науково-дослідного центру
С.Л. Хвостов