«  Червень 2018  »

Про усі події вишу - у нашій газеті!

Читай нас онлайн
Змагання з інтелектуальної гри  «ЩО?ДЕ? КОЛИ?»  між студентськими командами гуртожитків студмістечка СумДУ.

З нагоди 22 річниці від Дня народження «УАБС» 7 лютого в актовому залі гуртожитку №3а відбулося змагання з інтелектуальної гри Що? Де? Коли? між студентськими командами гуртожитків №1а, №2а, №3а.

Ведучим і головою  проекту виступив Клімов Сергій, група ЕКМ-71а. У змаганні взяли участь 9 команд: «Хуртц» , «Ділимо на нуль», «Фенікс», «НормКор», «Doshik», «Інтеграл економістів», «Знатоки», «Весьолка», «КБК – Клуб Брутальних Кібернетиків».  Серед учасників представники таких інститутів СумДУ: ННІ БТ «УАБС», ННІП, Медінститут, ФЕМ, ЕліТ, ТеСЕТ.

За два тури  такої насиченої та цікавої гри студенти  продемонстрували загальну ерудицію, миттєву концентрацію думок, уміння логічно мислити та працювати в команді, шукали  відповіді  на різноманітні  питання,  проявляли  і випробувати власний інтелект, увагу та  зосередженість.  Всі присутні  отримали заряд позитивних емоцій та задоволення від спілкування по – сімейному  в дружньому молодіжному колі.

За результатами змагань першість  та перехідний кубок здобула команда «Хуртц» гуртожиток №2а, друге місце команда «Фенікс» гуртожиток №3а, третє місце – команда  «Весьолка» гуртожиток №1а. Учасників змагання нагородили грамотами та солодкими призами.

Захід реалізовано за організації Студентської Ради Гуртожитку №2а та за підтримки Відділу по роботі зі студентською молоддю в гуртожитках студмістечка СумДУ.

gra2 gra5 gra7 gra3 gra4 gra6

Підготувала провідний фахівець відділу

по роботі зі студентською молоддю

в гуртожитках студмістечка СумДУ