«  Червень 2019  »

Про усі події вишу - у нашій газеті!

Читай нас онлайн

28 квітня 2014 року доцент кафедри державно-правових дисциплін Завгородня Владислава Миколаївна на базі юридичного факультету академії провела лекцію для учнів 10-11 класів історико-правової спеціалізації Сумської обласної гімназії-інтернату для талановитих та творчо обдарованих дітей.

Тематично лекція була присвячена практиці Європейського суду з прав людини та її значенню для України. Особливу увагу лектор звернула на міждержавні справи, розгляд яких належить до компетенції суду і природу практики суду, яка в Україні офіційно визнається джерелом права.

Особливу зацікавленість учнів викликав огляд справи "Україна проти Росії", що з 13 березня 2014 року перебуває на розгляді у Європейському суді з прав людини.

УАБС НБУ

Інформацію підготувала