Участь у чотириденному воркшопі Німецької служби академічних обмінів

Ст. викладач кафедри іноземних мов ННІ БТ «УАБС» Сушко-Безденежних М.Г., пройшовши конкурсний відбір Німецької служби академічних обмінів,  здобула право взяти участь у воркшопі «Текстуальна компетенція», що відбувся 10 -14 червня 2018 р. в м. Івано-Франківськ (Україна).

Організаторами воркшопу виступили лектори DAAD пані Ludmilla Klotz (КНЛУ) та Danny Klapper (КНУ ім. Т.Г.Шевченка), що запропонували розглянути та порівняти підходи до аналізу текстів в лінгвістиці, перекладознавстві, літературознавстві, політології та історії. Лекторам виступили Prof. Matthias Freise (університет Геттинген, Німеччина, літературознавство), Dr. Stephan Walter (університет Майнц / Гермерсхайм, Німеччина, перекладознавство), історик Dr. Volker Venohr  (університет Катовіце, Польща), політолог та соціолог Dr. André Härtel (Київо-Могилянська академія, Київ, політологія та соціологія ), Dr. Michele Vangi (університет Барі, Італія, літературознавство). Кожен проводив оглядову лекцію та пропонував практичний семінар з текстового аналізу в межах відповідного підходу. З української сторони у воркшопі взяли участь 17 викладачів з усієї України.

Чотири дні надзвичайно цікавої та напруженої роботи з 10 до 18 години, а у вільний час – неформальне спілкування, можливість долучитися до заходів фестивалю Porto Franko, і навіть організована Гете-Інститутом зустріч з реномованим німецьким письменником Бовом Бйоргом (Bov Bjorg)… Дякуємо Німецький службі академічних обмінів за можливість підвищити наукову компетенцію та зав’язати нові наукові контакти!

inmov_uabs_22_06_18_2 inmov_uabs_22_06_18_3 inmov_uabs_22_06_18_4 inmov_uabs_22_06_18_5 inmov_uabs_22_06_18_7 inmov_uabs_22_06_18_8 inmov_uabs_22_06_18_9