«  Грудень 2018  »

Про усі події вишу - у нашій газеті!

Читай нас онлайн
Навчальний курс «Основи бухгалтерського обліку та підприємництва»

Протягом жовтня-листопада 2018 року співробітниками кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування викладався навчальний курс «Основи бухгалтерського обліку та підприємництва».

Слухачі курсу (приватні підприємці та співробітники не бухгалтерських служб підприємств і організацій) мали можливість:

• ознайомитися з порядком відкриття власного бізнесу та особливостями захисту інтересів власників;
  • вивчити основи ведення бухгалтерського обліку та методику складання фінансової звітності;
  • ознайомитися з порядком складання первинних документів та веденням кадрової документації;
  • дізнатися про методики планування, контролю та оптимізації витрат;
  • навчитися нараховувати заробітну плату працівникам та робити утримання з неї;
  • ознайомитися з особливостями оподаткування бізнесу в Україні;
  • набути навички щодо методики нарахування основних податків та зборів, а також порядку складання основних форм податкової звітності.

Програма курсу розрахована на приватних підприємців, які хочуть навчитись грамото вести власну бухгалтерію та правильно нараховувати і сплачувати податки; а також на усіх інших осіб, які бажають опанувати основи бухгалтерської професії та отримати базові знання і навички в сфері ведення бухгалтерського обліку та оподаткування.

Кафедра бухгалтерського обліку та оподаткування вітає усіх випускників курсів з успішним завершенням навчання!

Даний курс проводиться на постійній основі по мірі набору групи. Наразі триває набір у наступну групу. Більш детальну інформацію щодо програми курсу можна знайти за посиланням: Курс: "Основи обліку та підприємництва".