«  Січень 2018  »

Про усі події вишу - у нашій газеті!

Читай нас онлайн
Викладачі ННІ БТ

14 грудня 2017 року на базі ННІ БТ «УАБС» для учнів ЗОШ №7 м. Суми було проведено заняття з фінансової грамотності з використанням технології змішаного навчання.

Захід був організований за ініціативи вчителя школи №7 Ткаченко Наталії Миколаївни та проведений викладачами кафедри ФБСС Пахненко О. М. та Семеногом А. Ю.

На початку заняття Пахненко О. М. ознайомила учнів із онлайн курсом «Фінансова грамотність для школярів», розміщеному у відкритому доступі на платформі «Екзаменаріум».

Використовуючи матеріали інтерактивної лекції, учні разом із викладачами розглянули тему «Особисті фінанси», зокрема познайомилися зі складом доходів і видатків домогосподарств, формуванням їх бюджету, необхідністю та способами заощадження коштів.

Особливу зацікавленість в учнів викликали інтерактивні тренажери, які, з одного боку, допомогли закріпити знання базових фінансових категорій в цікавій ігровій формі, а з іншого – дозволили учням позмагатися між собою у тому, хто перший подолає завдання.

Сподіваємось, що зацікавленість у підвищенні своєї фінансової грамотності залишиться в учнів і надалі, а також запрошуємо усіх бажаючих приєднатися до масового відкритого онлайн курсу «Фінансова грамотність для школярів».

sk1 sk3 sk4