«  Січень 2019  »
ПВСЧПСН
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Про усі події вишу - у нашій газеті!

Читай нас онлайн
Участь викладача ННІ БТ

На початку січня 2018 року відбувся вступний воркшоп у Гімназії Хультсфреда (Швеція) до організації і проведення якого було залучено доцента кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування Серпенінову Юлію Сергіївну в рамках роботи проекту  S.P.E.E.D. (Sustainability, Power, Education, Entrepreneurship, Development) (Стійкість, Енергетика, Освіта, Підприємництво, Розвиток) програми Еразмус +.

Протягом триденного воркшопу студенти та викладачі гімназії Хультсфреда отримали теоретичні знання та практичні навички щодо ключових аспектів підприємництва.

Так, Серпенінова Ю. С. провела теоретичний блок даного заходу, а саме, студенти отримали базові знання щодо бізнес-планування, маркетингових досліджень та основ складання фінансової звітності. З метою знайомства зі специфікою місцевого оподаткування було залучено представників муніципалітету м. Хультсфред, які розповіли про порядок оподаткування заробітної плати та загальні підходи до оподаткування підприємців. Також у межах роботи воркшопу було організовано екскурсію до Ікея-Індастрі у м. Хультсфред, де студенти мали можливість побачити практичну реалізацію бізнес-плану на прикладі одного з найбільш відомих промислових підприємств у Швеції. Також м. Хультсфред відоме у всьому світі як локація для масштабних музикальних фестивалів завдяки роботі місцевого підприємця (Путте Свенсон), який є організатором цих заходів та власником місцевого готелю «Хулінген». Його було запрошено до гімназії як почесного гостя і студенти мали можливість почути його історію успіху як приклад реалізації нестандартної бізнес-ідеї. В останній день роботи воркшопу студенти презентували концепції власних бізнес-проектів на основі отриманих знань.

Таким чином, завдяки вдалому поєднанню теоретичних знань, консультацій з практиками та експертами, всі учасники воркшопу Гімназії Хультсфреда отримали цікавий досвід, корисні навички та яскраві емоції.

Serp1 Serp2