«  Січень 2019  »
ПВСЧПСН
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Про усі події вишу - у нашій газеті!

Читай нас онлайн
Участь студентів та викладачів ННІ БТ «УАБС» у міжнародній програмі академічної мобільності

Студенти, аспіранти та викладачі ННІ БТ «УАБС» СумДУ на власному досвіді доводять, що можливо поєднувати навчання, стажування та викладання в Україні та закордоном. 

Студентки шостого курсу спеціальності «Облік та оподаткування» СумДУ Гусак Анна та Панченко Анна на початку 2017 року отримали освітній грант на участь у магістерській програмі у Польщі у Вищій школі банковій у м. Хожув (Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie). Протягом 2017-2018 років вони успішно поєднували навчання в Україні та Польщі, а у січні 2018 року успішно захистили дипломні проекти на кафедрі бухгалтерського обліку та оподаткування ННІ БТ «УАБС» СумДУ. За результатами захистів їм присвоєно освітній ступінь магістр зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування».

Також, студенти п’ятого курсу спеціальності «Облік та оподаткування» Янков Ярослав та Леоненко Катерина отримують важливий досвід участі у міжнародних освітніх програмах разом з представниками європейських, азійських та африканських країн. Крім вивчення основних дисциплін, студенти також опановують дві іноземні мови (англійську та польську), а також знайомляться з культурним надбанням Польщі (зокрема були проведені змістовні екскурсі до Кракова та Устроні). Особливістю освітнього процесу за зазначеними вище програмами є активне застосування технологій дистанційного навчання.  

Викладачі кафедри також скористалися грантовою підтримкою Європейського Союзу, фонду американської компанії IBM та індійської компанії - ARCELORMITTAL. Успішно складають іспити, вдосконалюють свої професійні навички та практикуються у викладанні іноземними мовами у європейському середовищі.

Участь студентів та викладачів інституту у міжнародних програмах академічної мобільності є запорукою розвитку їх компетенцій, основою для формування професійних контактів та джерелом для набуття безцінного життєвого досвіду!

academ2 academ1 academ3