«  Серпень 2018  »

Про усі події вишу - у нашій газеті!

Читай нас онлайн

Академія долучається до благодійної ініціативи "100 днів тепла", започаткованої Сумським національним аграрним університетом.

З початку військових дій в зоні АТО академія допомагає нашим бійцям. Благодійний концерт дав змогу зібрати майже 22 тисячі гривень. Благодійний аукціон з продажу картин – 120 тисяч. Акція по придбанню теплих речей та екіпірування родичів співробітників академії, що перебувають в гарячій точці на Сході - понад 80 тисяч.

У цілому, на сьогодні, ініціативна група "Допомога Сумським Військовослужбовцям", що функціонує в академії, зібрала понад 400 тисяч гривень і на ці кошти закуплені та передані найнеобхідніші речі та обладнання для Сумського батальйону територіальної оборони.

Співробітники академії на добровільній основі щомісячно перераховують на потреби АТО свій одноденний заробіток, загальна сума такої пожертви склала 200 тисяч гривень. Крім цього, усі підрозділи нашого вишу, приєднавшись до акції, придбали військові казначейські облігації.

Загальна сума зібраних та освоєних нами коштів для воїнів зони АТО склала близько 700 тисяч гривень.

Нашим воїнам – землякам допомагаємо не тільки коштами. Ми здаємо кров для поранених бійців, приносимо в госпіталі, прикордонні застави їжу, необхідні речі, допомагаємо дітям сімей біженців з Донбасу.

Сьогодні ми із задоволенням приймаємо виклик Сумського національного аграрного університету і приєднуємось до благодійної кампанії "100 днів тепла‬‬‬‬" щодо збору теплих речей для наших захисників. Звертаємось також до інших навчальних закладів – вишів, училищ, ліцеїв та інших освітянських закладів освіти: зігріємо теплом наших сердець, нашою допомогою земляків-сумчан, які захищають Україну в такий нелегкий час.‬

Інформацію підготував
науковий співробітник науково-дослідного центру