«  Жовтень 2018  »

Про усі події вишу - у нашій газеті!

Читай нас онлайн
Успішно завершилася міжнародна наукова літня школа на базі СумДу та СНАУ

З 16 по 27 липня 2018 року пройшла міжнародна наукова літня школа для студентів трьох вузів: Сумського державного, Сумського національного аграрного університетів та Чеського університету природничих наук, м. Прага. Захід відбувся в рамках реалізації спільного проекту «Посилення процесу нарощування потенціалу у сфері якості освіти та наукових досліджень в СумДУ та СНАУ» за фінансування Агенції розвитку співробітництва Чеської Республіки. Координатором проекту з української сторони виступила доцент Сумського державного університету, кандидат економічних наук Замора Оксана Михайлівна.

Наукова літня школа на тему «Агрокооперативи та інституції сільського розвитку» проводилася англійською мовою та була спрямована на удосконалення компетенцій студентів у сфері проведення дослідження, у тому числі написання наукової роботи та представлення наукових результатів, а також на культурний обмін між Україною та Чехією.

Школа тривала два тижні, протягом яких учасники прослухали інтерактивні сесії, спеціалізовані лекції на тему розвитку агрокооперації в різних країнах світу, а також провели польові дослідження у місцевих агрокооперативах з метою збору даних. Студенти та чеські колеги відвідали шість кооперативів Сумської області різного спрямування, де ознайомилися з особливостями їх функціонування, провели інтерв’ю з представниками кооперативів та місцевої громади.

За результатами наукової роботи в рамках літньої школи найкраща команда отримала грант на поглиблення дослідження з метою подальшої публікації у міжнародному науковому виданні.

summerschool2 summerschool3 summerschool4 logo1 logo2