«  Червень 2019  »

Про усі події вишу - у нашій газеті!

Читай нас онлайн

За ініціативи Міжнародного центру з банківської справи та корпоративного управління УАБС НБУ на чолі з професором кафедри міжнародної економіки Костюком О.М. та за активної участі Мозгового Я.І., викладача кафедри міжнародної економіки академії, стартував новий проект - Глобальний репозитарій експертів з корпоративного управління. Більш детально з проектом можна ознайомитися на офіційній веб-сторінці репозитарію.

Зважаючи на нові виклики, поставлені світовою фінансовою кризою, стрімким розвитком конкуренції, зміни підходів до ведення бізнесу в корпоративному світі – питання корпоративного управління набуває все більшої актуальності серед науковців та практиків. Робота над проектом репозитарію тривала майже рік. Метою репозитарію є об’єднання експертів з корпоративного управління в усьому світі, створення платформи для розвитку наукового співробітництва, спрямованого на вирішення нагальних питань із визначених напрямків економічного розвитку. На початковому етапі до репозитарію вже доєднались науковці з Америки, Азії, Європи, Близького Сходу. З часом очікується об’єднати на базі репозитарію експертів з більш, ніж 80 країн, які входять до кола наукових зв’язків Міжнародного центру банківської справи та корпоративного управління академії. На сьогодні Центр має постійні професійні відносини з більш, ніж 27000 експертів з корпоративного управління з більшості країн світу.

Проект реалізується за фінансової підтримки видавництва Virtus Interpress, та є абсолютно інноваційним у міжнародних наукових та видавничих колах, адже до цього часу жодного аналогічного проекту у світі не реалізовувалося.

Подібні проекти і надалі сприятимуть укріпленню репутації академії як активного наукового центру міжнародного значення, сприяючи розвитку наукових досліджень за участю викладачів академії та формуванню міжнародних наукових груп, що є важливим для України у світлі її євроінтеграційних прагнень.

Інформацію підготував
асистент кафедри міжнародної економіки