«  Січень 2019  »
ПВСЧПСН
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Про усі події вишу - у нашій газеті!

Читай нас онлайн
Серія майстер-класів для фінансистів ННІ БТ «УАБС»

Наприкінці грудня 2017 р. для студентів бакалаврату напряму підготовки «Фінанси і кредит (Фінанси)» Навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС» провели майстер-класи два запрошених спікери – Олексій Бесклетко, журналіст провідного аграрного інтернет-видання Latifundist.com та Наталія Єсіна, громадська діячка і активістка, виконавча директорка ГО «Північна правозахисна група».

Олексій Бесклетко, журналіст Latifundist.com, 19 грудня 2017 р. провів майстер-клас для студентів 4-го курсу напряму підготовки «Фінанси і кредит (Фінанси)» Навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС». Основну увагу під час виступу спікер закцентував на особливостях професійної орієнтації та громадській активності в умовах глобалізації ринку праці. Студенти отримали цінні поради, почули про власний досвід Олексія пошуку роботи та професійного розвитку.  Спікер підкреслив, що випускники економічних спеціальностей можуть реалізувати себе не тільки суто у банківсько-фінансовій сфері, а й у економічній та фінансовій журналістиці.

Також студенти мали змогу ознайомитися із діяльністю холдингу «Latifundist Media» та зрозуміти можливості, які пропонує цей роботодавець для фахівців економічного профілю. Зауважимо, що випускники академії на даний час працюють в новинній службі компанії.

26 грудня 2017 р. студенти мали нагоду поспілкуватися із Наталією Єсіною, яка зосередилась на темі «Інтернет-безпека - важливі правила користувача». Доповідач у невимушеній і наглядній формі ознайомила студентів із засобами захисту сторінок у соціальних мережах та розповіла, як вберегтися від інтернет-небезпек. Також Наталія порадила, як правильно вести сторінки у соціальних мережах, та навела приклади, як це може допомогти у професійній діяльності, відборі на програми стажування та підвищення кваліфікації.

У продовження заходу Вікторія Кремень, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування, яка викладала для студентів бакалаврату напряму підготовки «Фінанси і кредит (Фінанси)»  дисципліну «Фінансова статистика» зупинилася на особливостях пошуку можливостей для студентів – стипендій, грантів, стажувань, конкурсів, проектів для самозайнятості. Під час доповіді вона надала корисні і практичні поради, як знайти грантові професійні, навчальні та культурно-мистецькі програми на спеціалізованих сайтах та у соціальних мережах.

Виступи вищезазначених спікерів відбувалися в рамках «Школи інформаційної і правової обізнаності», яка реалізується в рамках проекту «Соціальна Сумка – соціальний проект зі згуртування громади м. Суми».

jan_sem_2 jan_sem_3 jan_sem_4