«  Червень 2019  »
ПВСЧПСН
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Про усі події вишу - у нашій газеті!

Читай нас онлайн
Підсумки роботи за проектом “Посилення спроможності СНАУ та СумДУ у сфері якісної освіти та досліджень” у 2018 році

В рамках спільного проекту “Посилення спроможності СНАУ та СумДУ у сфері якісної освіти та досліджень”, який впроваджується в СумДУ Чеським університетом природничих наук (м. Прага) за фінансової підтримки Чеської агенції розвитку, із 26 по 29 листопада відбувся ряд зустрічей на базі Конгрес-Центра СумДУ.

Головною метою спільного проекту є підвищення якості освіти у відповідності до Європейських стандартів, а також науково-дослідницької спроможності університетів. Над її реалізацією активно та плідно працювали команди обох закладів. Результати своєї роботи вони представили під час зустрічей із представниками Чеського університету природничих наук (м.Прага).

До основних завдань, які реалізовували як викладачі, так і студенти Сумського державного університету протягом 2018 року, входили підвищення якості освіти, розвиток студентського самоврядування та посилення науково-дослідної діяльності.

Питання підвищення якості освіти є одним із пріоритетних для викладачів та студентів СумДУ. Результати самооцінювання освітніх програм («економічна кібернетика» та «economic and business innovation») щодо вимог стандартів та рекомендацій забезпечення якості у європейському просторі вищої освіти (ESG2015) були представлені командою нашого університету, до складу якої входили представники різних інститутів та факультетів, для обговорення та отримали схвальні відгуки, як і розроблені пропозиції щодо підвищення її якості.

Діяльність студентського активу було організовано у 2 напрями: ініціативи студентського самоврядування та наукова діяльність.

Перший напрям представлений трьома проектами:

  • Creation of the School of the head of the academic groups at the Sumy National Agrarian University
  • Make Academy Great Again
  • Eco-motion: students’ race

 

Цікаві, креативні та розвиваючі – саме так можна визначити запропоновані самоврядуванням заходи. Особливу увагу привернули до себе платформа для обміну креативними ініціативами та збірка творчих робіт студентів, реалізовані за проектами студента ННІ БТ «УАБС» СумДУ Олександра Поліщука. 

 

chech2 chech3 chech4 chech5 chech6 chech7