«  Травень 2019  »

Про усі події вишу - у нашій газеті!

Читай нас онлайн

За ініціативи своєї ради студенти гуртожитку №2 включилися в благодійну акцію "Допоможемо українській армії!". Вони зв’язалися з прикордонною службою, яка знаходиться в с. Юнаківка, і з’ясували, що найбільше наші охоронці потребують сучасних професійних засобів зв’язку. На зібрані кошти (понад 1000 гривень) молодь за допомогою Інтернету придбала дві портативні радіостанції.

12 травня 2014 року відбулася зустріч студентів та співробітників гуртожитку з дільничним інспектором прикордонної служби І категорії ВПС "Юнаківка", старшим прапорщиком Г.В. Позняком. Григорій Володимирович щиро подякував молоді за такий дуже потрібний подарунок і запевнив, що наші прикордонники сильні духом і готові самовіддано захищати рубежі Батьківщини.

Мешканці другого гуртожитку вирішили продовжувати свою благодійну акцію, адже у прикордонників ще багато нагальних потреб. Їх підтримали жителі інших гуртожитків, а також активісти студентського самоврядування. До збору коштів на потреби прикордонної служби можуть підключитися не лише студенти, а й викладачі та співробітники академії. Допоможемо українській армії!

Інформацію підготувала
провідний фахівець інформаційно-видавничого відділу