«  Травень 2019  »

Про усі події вишу - у нашій газеті!

Читай нас онлайн
Участь викладача кафедри Бухтіарової А.Г. у проекті міжнародного молодіжного обміну «Ru(Vi)ral Tourism» Erasmus+

З 01.04.19 по 12.04.19 року кандидат економічних наук, старший викладач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Бухтіарова Аліна Геннадіївна прийняла участь у проекті міжнародного молодіжного обміну «Ru(Vi)ral Tourism», який фінансується програмою Європейського Союзу «Еразмус +» за сприяння неурядової громадської організації «Молодіжний мікс» (Вірменія) та НУО «Унгенд і Аксон» (Норвегія).

«Ru(Vi)ral tourism» – це 10-денний проект молодіжного обміну, заснований на підході до об'єднання неформальної освіти у сфері підприємництва, сільського туризму, цифрових інструментів та культурного навчання. Його основна мета полягала в тому, щоб забезпечити практичні навички підприємництва та бізнес-планування, компетентності та знання в галузі сільського туризму, забезпечити сучасні цифрові маркетингові інструменти для просування сільського туризму, а також заохочувати молодіжну мобільність і підвищувати культурну обізнаність молоді з сільської місцевості Норвегії, Румунії, Латвії, Іспанії, Вірменії, Грузії, Молдови та України.

Проект ґрунтувався на неформальному освітньому підході, методи забезпечували активну участь молоді, молодіжних лідерів та надихали їх через творчу діяльність. Проект зібрав 40 учасників у віці від 18 до 30 років.

Після завершення молодіжного обміну всі учасники отримали YouthPass сертифікат, в якому зазначено їх участь та розроблені компетенції.

arm2 arm3 arm1