«  Червень 2019  »

Про усі події вишу - у нашій газеті!

Читай нас онлайн
Участь завідуючого кафедрою МЕВ у #EdCampSumy2019

22 березня 2018 року завідувач кафедрою міжнародних економічних відносин Петрушенко Ю.М. взяв участь у форумі EdCampSumy2019, де виступив модератором панельної дискусії. Одне із питань панельної дискусії стосувалося ролі закладів вищої освіти у підвищенні кваліфікації педагогічних працівників.

Що таке EdCamp? Це  (не) конференція для вчителів з метою підвищення їх кваліфікації і розвитку професійних компетентностей.

Що таке #EdCampSumy2019 ? Це 17 експертів та експерток, 7 вчительських локацій та майже 190 учасників та учасниць! Тема цьогорічного зібрання - «Нова освіта: співпраця чи відчудження».

Теми тренінгів/майсер-класів:

Тетяна Нянькіна Україна, Суми, «Канікули всередині нас», клас-провокація.

Карстен Грюнвальд, Німеччина, Мінден «Учитель та учень на рівних», воркшоп.

Ольга Семко, Україна, Київ, «Комунікація як один із основних елементів побудови якісної інклюзивної освіти», дискусія із обговоренням.

Алла Вознюк Україна, Суми «Інноваційні техніки налагодження конструктивної співпраці між усіма суб'єктами освітнього процесу», майстер-клас.

Ганна Губенко, Україна, Суми «Антидискримінаційна мова та нівелювання стереотипів у побудові комунікацій», Case study.

Галина Коломоєць, Україна, Київ, «Комунікація та взаємодія у команді: всеукраїнські проекти», майстер-клас.

Ольга Дашкіна, Юлія Котенко, Україна, Суми, «Оптичне мистецтво/Optische Kunst». Відкритий урок з фізики, німецької мови та елементами митстецтва. Обговорення відкритого інтегративного CLIL- уроку – Contend and Integrated Lanuage Learning: "Оптичне мистецтво" /Optische Kunst.

Аня Ланге, Німеччина, Дрезден, «Молодь дебатує – проект чи навичка?», дебати, дискусія.

Лариса Гильова, Україна, Суми «Партнерська модель педагогічних стосунків: 4 сходинки до розуміння», майстер-клас.

Марья Нестерова, Україна, Київ, «Цінності соціальної згуртованості в тріаді «школаЗВО-суспільство»», дискусія та ін.

Варто зазначити, що одним з організаторів події був і студент кафедри міжнародних економічних відносин ННІ БТ УАБС Дербеньов Константин.

foto2 foto3 foto4