«  Червень 2019  »

Про усі події вишу - у нашій газеті!

Читай нас онлайн
В ННІ БТ УАБС відбулися EU Study Days in Ukraine

З 14 по 17 березня на базі Інформаційного Центру ЄС, яким опікується кафедра міжнародних економічних відносин ННІ БТ УАБС, відбулася навчальна сесія EU Study Days in Ukraine, що проводиться Представництвом Європейського Союзу в Україні.

Це унікальна та особлива подія, яка зібрала на навчання та дискусію студентів з усієї України.

Єврошкола тривала 4 дні, протягом яких студенти дізнавалися про економічні відносини України з Європейським Союзом, про можливості та програми ЄС, європейські інституції та, найголовніше, отримають безцінний досвід, нових друзів та однодумців, натхнення для власних проектів.

Серед 40 найкращих студентів України, що були відібрані для участі в Єврошколі, 4 представляли ННІ БТ УАБС (2 – кафедру міжнародних відносин, 1 – кафедру обліку та оподаткування). Ще декілька студентів брали участь у якості вільних слухачів.

Серед викладачів Єврошколи були представники Представництва ЄС в Україні, експерти з міжнародних відносин, успішні бізнесмени та громадські діячі.

Керівник Інформаційного Центру ЄС в Сумській області, завідувач кафедри міжнародних відносин СумДУ Юрій Петрушенко розповів учасникам Єврошколи про Сумський державний університет та напрями його діяльності, пов’язані з євроінтеграцією, запросив до навчання в магістратурі нашого університету.

euroscholl1 euroscholl2.JPG euroscholl3.JPG