«  Березень 2019  »

Про усі події вишу - у нашій газеті!

Читай нас онлайн
Участь представника ННІ БТ

На запрошення Генерального секретаря Асоціації банків Угорщини, професора Levente Kovács завідувач кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування Сумського державного університету Тарас Савченко 25-28 лютого взяв участь у п’ятому Європейському тижні грошей в Угорщині.

У межах даного тижня проводились ряд навчально-інформаційних заходів спрямованих на підвищення рівня фінансової грамотності школярів та студентів, а також відбувався обмін досвідом у даній сфері між представниками різних країн; зокрема, Савченко Т. Г.:

1. 25 лютого взяв участь у відкритті ''European Money Week '' в Центральному банку Угорщини, де відбулось спілкування з окремими представниками фінансового сектору даної країни;
  2. 26 лютого виступив з доповіддю щодо досягнень НБУ у сфері прозорості та фінансової грамотності, як передумов розвитку монетарної політки; а також провів перемовини з керівництвом економічного факультету Університету Мішкольца: деканом, професором Mariann Veres Somosi та заступником декана з міжнародних відносин, професором Szabolcs Nagy;
  3. 27 лютого відбулись перемовини з деканом Університету м. Печ, професором Zoltan Schepp, а також взяв участь у роботі конференції.

Участь у даних заходах сприятиме розвитку наукових зв'язків з представниками академічної спільноти Угорщини та створить додаткові можливості для міжнародної мобільності викладачів та студентів, а також для активізації участі співробітників СумДУ у грантових проектах.

vustup2 vustup3 vustup4