«  Травень 2019  »

Про усі події вишу - у нашій газеті!

Читай нас онлайн
Гете-Інститут підвищує кваліфікацію викладачів створеного при кафедрі іноземних мов «Німецького Центру СумДУ»

25 - 26 січня в стінах ННІ БТ «УАБС» відбувся дводенний семінар з циклу підвищення кваліфікації „Grünes Fortbildungsportfolio“, створеного Гете-Інститутом Україна спеціально для викладачів мовних шкіл – офіційних партнерів Гете-Інституту. „Grünes Fortbildungsportfolio“ – новий проект Гете-Інституту, спрямований на приведення якості викладання німецької на курсах мовних шкіл-партнерів у відповідність до стандартів Гете-Інституту. Семінари цього циклу підвищення кваліфікації пройдуть в усіх містах, представлених в партнерській мережі Гете-Інституту. Проте Німецькому Центру СумДУ була надана честь першому стати «бенефіціантом» проекту.

Семінар проводила мультиплікатор Гете-Інституту Світлана Іванівна Сотнікова – кандидат філологічних наук, доцент кафедри німецької мови Харківського національного універститету ім. В. Н. Каразіна, автор відомого шкільного підручника. Протягом двох інтенсивних шостигодинних воркшопів викладачі Німецького Центру обговорювали методи розвитку навичок усного мовлення та письма, роботу над помилками, методи формулювання завдань. Наразі ж викладачі Центру за завданням Гете-Інституту виконують два дослідницьких міні-проекти за матеріалами воркшопів, що мають перевірити ступінь засвоєння ними теоретичного матеріалу та спонукати до переосмислення власної викладацької практики і застосування в ній нових методів роботи. А в травні цього року в Сумах відбудеться другий семінар цього циклу.

Після укладення із СумДУ "Угоди про партнерство" в червні 2018 р. Гете-Інститут інвестує значні кошти в підвищення кваліфікації викладачів Німецького Центру СумДУ. Йдеться про неоціненний досвід, який співробітники НЦ СумДУ охоче переймають.

inmov_uabs_25_26_01_19_2 inmov_uabs_25_26_01_19_3 inmov_uabs_25_26_01_19_4