«  Грудень 2018  »
ПВСЧПСН
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Про усі події вишу - у нашій газеті!

Читай нас онлайн
Подяка керівництву, викладачам та студентам ННІ БТ

Від імені Української асоціації інвестиційних професіоналів «CFA Society Ukraine» дозвольте висловити Вам свою повагу та вдячність за підтримку у залученні студентів Вашого університету до участі у Всеукраїнському етапі Міжнародного студентського конкурсу з інвестиційних досліджень «CFA Institute Research Challenge». Ваші підтримка та сприяння дозволили студентам Сумського державного університету підготувати аналітичний звіт англійською мовою та стати частиною найпрестижнішого конкурсу з інвестиційних досліджень для студентів у всьому світі. Цього року за право представляти Україну на Регіональному етапі конкурсу, змагалися 36 команд із 27 провідних університету країни.

Натхненна праця студентів, а також керівництво професора кафедри міжнародної економіки ННІ БТ «УАБС», д. е. н. Пластуна Олексія Леонідовича у підготовці письмового звіту, допомогли показати гідний результат членам команди Сумського державного університету, до якої увійшли:

  1. Діана Биченко
  2. Анастасія Закорко
  3. Анастасія Чаплоуцька
  4. Вероніка Барвінок
  5. Олександр Поліщук

Дозвольте також виразити сподівання на участь команди від Вашого університету у наступних сезонах Міжнародного студентського конкурсу з інвестиційних досліджень та надію на подальшу співпрацю у рамках проектів Асоціації інвестиційних професіоналів, що спрямовані на поєднання інтересів освіти та інвестиційного бізнесу.

З вдячністю та повагою, Президент                                              Є. М. Гребенюк

 

Про Асоціацію інвестиційних професіоналів «CFA Society Ukraine»

Серед основних цілей товариства: об'єднання інвестиційних професіоналів, забезпечення їх постійного навчання: підвищення рівня обізнаності в Україні про навчальну програму CFA, як про глобальний стандарт інвестиційної професії; сприяння впровадженню в інвестиційній галузі України принципів етики, освіти та професіоналізму CFA Інституту.

CFA Україна, неприбуткова організація, є українським товариством інвестиційних професіоналів, що об'єднує понад 200 представників інвестиційної професії в Україні. CFA Україна входить до міжнародної мережі 138 товариств глобальної асоціації інвестиційних професіоналів CFA Інституту.