«  Вересень 2018  »

Про усі події вишу - у нашій газеті!

Читай нас онлайн
Підвищення кваліфікації викладачів у рамках програми Еразмус+

З 3 по 8 червня викладачі кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування Височина Аліна Володимирівна та Самусевич Ярина Валентинівна приймали участь у «8-му тижні підвищення кваліфікації для персоналу» в рамках грантової програми Еразмус+, що проводився на базі Кіпрського університету м. Нікосія (Кіпр).

Програма заходу передбачала розгляд сучасних особливостей організації академічної мобільності з використанням можливостей програми Еразмус+ для країн-учасників та партнерів програми. Також розглядались напрямки можливої співпраці партнерів програми.

Для учасників також було проведено серію функціональних тренінгів, зокрема «Менеджмент у соціальних медіа», «Крос-культурні навички», «Ефективне лідерство у кризових ситуаціях». Також представниками Кіпрського університету було представлено сучасні міжнародні магістерські програми та організовано ознайомлення з грецькою мовою та культурою. Загалом у заході прийняли участь більше 30 представників університетів з 22 країн світу, що дозволило встановити нові контакти та обговорити перспективи подальшої співпраці.

vusochuna2.JPG vusochuna3.JPG vusochuna4