Вітаємо з перемогою II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа» 2017-2018 н.р.

23-25 квітня 2018 року у Тернопільському національному економічному університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа». До участі в Олімпіаді подали заявки 82 учасники із 34 закладів вищої освіти з 23 міст України. Завдання Олімпіади включало виконання тестових завдань та завдань розрахунково-аналітичного характеру. Переможці ІІ етапу Олімпіади визначалися сумарною кількістю набраних балів за усіма видами завдань. 

Студенти спеціальності ««Фінанси, банківська справа та страхування» ННІ БТ «УАБС» СумДУ гідно проявили себе та виявили високі знання на олімпіаді.

За результатами олімпіади студентку магістра першого року навчання Горобець Людмилу було нагороджено дипломом ІІ ступеня. Крім того, відзначено грамотою за отримане 5 місце студента другого курсу Мусіяна Євгена. 

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування вітає Горобець Людмилу та Мусіян  Євгена із   здобутою почесною перемогою та їх наукових керівників – д.е.н. професора Школьник І.О., к.е.н, доцента Журавку О.С.

Роботи учасників Олімпіади оцінювали 11 членів журі, до складу котрого була запрошена Школьник Інна Олександрівна, д.е.н, професор, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування.

Бажаємо нашим учасникам та їх науковим керівникам плідної наукової діяльності та нових перемог!

gorob2 gorob3 gorob4 gorob5