«  Січень 2019  »
ПВСЧПСН
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Про усі події вишу - у нашій газеті!

Читай нас онлайн
До Дня ННІБТ

16 лютого 2017 року в актовій залі навчального корпусу 2А відбувалася святкова церемонія нагородження переможців інститутського рейтингу «Особистості та події 2016 року» з нагоди святкування Дня навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС». Переможців рейтингу вітали та нагороджували: перший проректор СумДУ Василь Данилович Карпуша, директор ННІБТ «УАБС» Ірина Іванівна Д’яконова, директор ННІ ФЕМ ім. О. Балацького Тетяна Анатоліївна Васильєва разом із завідувачами кафедр цього інституту, слова привітання також лунали від директора департаменту бізнес-процесів Сергія Вячеславовича Лєонова, голови профспілкової організації СумДУ Валентини Олександрівни Боровик та художнього керівника  Культурно-мистецького центру СумДУ Бондаренко Ольги Олександрівни.

Рейтинг має на меті визначити і вшанувати особистостей та події, які прославили ННІБТ «УАБС», сформували його позитивний імідж.

Цього року переможцем у номінації «Наукова подія року» стала Міжнародна конференція «Institutional changes in the Ukrainian and EU banking systems», що була успішно проведена з 17 по 19 жовтня 2016 року як складова гранту Сумського державного університету і Технічного університету м. Фрайбурга (Німеччина).

Кузьменко Ольга Віталіївна, доктор економічних наук, професор і завідувач кафедри «Економічної кібернетики» стала переможцем у номінації «Науковець року». Ольга Віталіївна – стипендіат Кабінету Міністрів України для молодих учених. У 2016 році отримала Подяку голови Сумської обласної державної адміністрації за високі досягнення в науково-методичній роботі та високий професіоналізм. Працює над дослідженням у рамках програми НАТО «Виявлення та управління ризиками радикалізму та тероризму, їх фінансування та побудова системи кібернетичної безпеки з урахуванням катастроф».

«Проектом 2016 року» визнано 5-годинну конференцію за участю спікерів з усієї України – TEDxUABS. Ліцензіат-організатор – виконавчий директор Української асоціації венчурного та приватного капіталу – Ольга Афанасьєва.

Перемогу в номінації «Викладач року» здобув Макаренко Михайло Ілліч – доктор економічних наук, професор кафедри Міжнародної економіки з 2007 року. Очолював кафедру у 2005 – 2014 роках. Михайло Ілліч керує діяльністю сумського осередку Всеукраїнської асоціації економістів-міжнародників. Автор  150 наукових та навчально-методичних праць. Улюблений викладач багатьох поколінь студентів УАБС.

Родіонова Поліна – студентка 6 курсу спеціальності «Міжнародна економіка» виборола перемогу в номінації «Спортивний олімп». Поліна є майстром спорту міжнародного класу зі стрільби з луку. З 22 квітня по 1 травня 2016 року брала участь у Гран-прі Європи зі стрільби з лука (м. Софія, Болгарія), де зайняла 1 місце в особистій першості серед жінок. На Чемпіонаті України у Харкові виборола 1 місце серед жінок. Міжнародний турнір «Золота осінь», що пройшов у Львові, приніс Поліні 2 місце; на Міжнародному турнірі у Люксембурзі 19-20 листопада спортсменка здобула 3 місце.

У номінації «Культурно-мистецька подія року» перемогли одразу два творчих звіти вокальної та танцювальної студій інституту, новий формат проведення яких припав до душі не тільки студентам та викладачам, а й жителям нашого міста.

«Креативом року» визнано кафедру іноземних мов, колектив якої протягом 2016 року реалізвав багато інноваційних проектів, серед яких: створення Сумського осередку українських германістів; центру професійного розвитку і мовної освіти «Academia», організовано Літню школу «Європа на долоні».

Перемогу в номінації «Відкриття року» здобув студент ІV курсу, спеціальності «Економічна кібернетика» Сергій Миненко. У 2016 році він продемонстрував значні успіхи в навчанні, а також отримав велику кількість нагород та дипломів на Всеукраїнських олімпіадах.

До привітань приєдналися і студенти нашого інституту, а саме вокальний ансамбль «Оксамит», танцювальний колектив «Сузір’я», Анна Щербань і Владислав Рева, а також студенти Навчально-наукового інституту права – Катерина Мірошниченко та Яна Леонтенко, які прикрасили захід творчими номерами.

Щиро вітаємо переможців рейтингу "Особистості та події 2016 року". Бажаємо вам подальшого зростання, підкорення нових вершин, нових перемог та процвітання! Віримо, що наша славна історія буде продовжуватися, а здобутки будуть постійно примножуватися.

a1 a2 a3 a4 a5 a6 a7 a8 a9 a10

Інформацію підготувала
Альона Тонконіг