«  Травень 2018  »

Про усі події вишу - у нашій газеті!

Читай нас онлайн

12 лютого 2014 року в актовій залі другого навчального корпусу відбулися урочистості з нагоди 18-ї річниці з дня створення УАБС НБУ. Присутніх тепло привітав в. о. ректора, професор С.М. Козьменко, який зазначив, що до свого повноліття наша академія підійшла з вагомими здобутками: завдяки потужному професорсько-викладацькому колективу, багатій матеріально-технічній базі, талановитим студентам, прекрасним випускникам і, звичайно, постійній підтримці Національного банку України вона стала одним із найкращих економічних вишів країни. Сергій Миколайович побажав усім присутнім міцного здоров’я, великих успіхів у праці та навчанні на благо нашої академії. Він висловив впевненість, що в УАБС НБУ є велике майбутнє.

Червона доріжка, простелена в актовому залі, відразу налаштовувала на те, що тут відбуватиметься щось незвичайне. І справді: цього року з нагоди річниці академії було вирішено підбити підсумки зробленого і відзначити в окремих номінаціях осіб та події, які значною мірою вплинули на позитивний імідж академії. Інтрига зберігалася до останнього. Тому оголошення імен переможців, кандидатури яких спершу висувалися та обговорювалися на засіданнях кафедр і структурних підрозділів, а потім затверджувалися на засіданні ректорату, стало для всіх сюрпризом.

Увазі присутніх запропоновано відеоролики, в яких представлено всіх номінантів. Потім представники академії та почесні гості свята піднімаються на сцену, вітають присутніх з повноліттям вишу і відкривають конверти, аби оголосити переможців. Зал гучними оплесками вітав усіх володарів академічних «Оскарів». Назвемо їх і ми.

За плідну наукову діяльність, встановлення міжнародних зв'язків, організацію і проведення VIII Міжнародної науково-практичної конференції «Міжнародна банківська конкуренція: теорія і практика» переможцем у номінації «Науковець року» став доктор економічних наук, професор кафедри міжнародної економіки О.М. Костюк. «Науковою подією року» визнано згадану вже міжнародну конференцію. Крім її основних ініціаторів та натхненників - д.е.н., професора С.М.Козьменка та д.е.н.. професора О.М. Костюка, - у підготовці цього масштабного заходу взяли участь викладачі, спіробітники науково-дослідного центру, аспіранти, численні працівники різних підрозділів академії. Диплом за цю спільну, загальноакадемічну перемогу було вручено директору науково-дослідного центру Т.О. Семененко. Переможцем у номінації «Спортивний олімп» заслужено стала студентка-лижниця, чемпіонка ХХVІ Всесвітньої зимової універсіади Марина Анцибор, яка нині захищає честь України та академії на Олімпійських іграх у Сочі. У номінації «Культурно-мистецька подія року» переміг мистецький практикум «Український авангард: Історія, імена, події» (головні організатори – доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін С.І. Побожій та доцент кафедри іноземних мов Р.В. Миленкова). Найкращим «Куратором року» визнано куратора групи БС-23 Л.Ю. Сисоєву. У номінації «Креатив року» переміг LipDub – перший масовий креативний промолик про академію, в якому взяло участь 500 чоловік (головний організатор – екс-помічник ректора УАБС НБУ – К.В. Багмет). Серед трьох претендентів на номінацію «Відкриття року» перемогла екс-помічник ректора К.В. Багмет. Її основні досягнення – згаданий уже LipDub, створення аматорської телерадіостудії «ЗачетTV», організація масового флешмобу до Дня Європи, креативна посвята у студенти на День знань 2013 року.

Окрасою свята стали виступи улюблених митців академії та міста: Анни Сергієнко, ансамблю сучасного бального танцю «Веселка», заслуженого артиста України Леоніда Матвієнка, музиканта Анни Радько.

Про цю подію читайте на сторінках ЗМІ:

Академический «Оскар» в Сумах ("Панорама", 14.02.2014)

Інформацію підготувала

провідний фахівець інформаційно-видавничого відділу