«  Січень 2019  »
ПВСЧПСН
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Про усі події вишу - у нашій газеті!

Читай нас онлайн
Викладачі кафедри ФБСС представили свої розробки на обласному семінарі з соціально-економічної освіти

18 квітня 2018р. викладачі кафедри ФБСС Рябушка Л.Б. та Пахненко О.М. взяли участь у роботі обласної методичної студії «Соціально-економічна освіта дошкільників – сучасний погляд» (за освітнім проектом «Афлатот»).

Важливість фінансової освіти та необхідність забезпечення фінансової грамотності на сьогоднішній день уже не викликає сумнівів, а починати розвивати економічно грамотний образ мислення та культуру раціональної фінансової поведінки можна ще у дошкільному віці. Тому саме питанням соціальної та фінансової освіти дітей дошкільного віку була присвячена обласна методична студія «Соціально-економічна освіта дошкільників – сучасний погляд» (за освітнім проектом «Афлатот»). Захід відбувся на базі Сумського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-дошкільний навчальний заклад» № 11 «Журавонька», м. Суми. У ньому взяли участь спеціалісти управлінь (відділів) освіти, методисти дошкільної освіти районних (міських) методичних кабінетів, ОТГ; педагоги закладів дошкільної освіти.

До роботи в обласній методичній студії були запрошені викладачі кафедри ФБСС Рябушка Л.Б. та Пахненко О.М. Зокрема, доцент кафедри ФБСС, к.е.н. Рябушка Л.Б. виступила із доповіддю на тему «Вектори соціально-економічного розвитку людства» та запропонувала присутнім обговорити актуальні питання економічної освіти дітей різного віку та виклики для сучасної освіти, що формуються під впливом загального соціально-економічного розвитку суспільства.

Доцент кафедри ФБСС, к.е.н. Пахненко О.М. провела презентацію навчального наочного посібника «Ілюстрований посібник із фінансової грамотності для школярів» (https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/53366), масового відкритого онлайн курсу «Фінансова грамотність для школярів», розміщеного на платформі Екзаменаріум (https://examenarium.sumdu.edu.ua/free_study/join/143) та обговорила із учасниками заходу можливості використання інтерактивних технологій у фінансово-економічній освіті дошкільників.

Пахненко О.М. ознайомила присутніх із можливостями дистанційного освоєння курсу «Фінансова грамотність» та принципами роботи на платформі «Екзаменаріум», продемонструвала роботу інтерактивних тренажерів та провела інтерактивний тренінг з фінансової грамотності.

fg2.JPG fg3.JPG fg1.JPG