«  Січень 2019  »
ПВСЧПСН
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Про усі події вишу - у нашій газеті!

Читай нас онлайн
Співробітники кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування впроваджують у навчальний процес нові англомовні курси

Інтеграція України у світовий простір передбачає підвищення вимог до підготовки висококваліфікованих бухгалтерів-аналітиків. Зокрема, актуалізується завдання вивчення міжнародних аспектів обліку та оподаткування англійською мовою.

Так, починаючи з другого курсу (студенти 2016 року набору) кафедра планує кожен навчальний рік впроваджувати по одній англомовній дисципліні циклу професійної підготовки для поступального розвитку компетенцій бакалаврів спеціальності «Облік і оподаткування», що необхідні для: 1) участі у програмах академічної мобільності; 2) участі у професійних міжнародних конкурсах та грантах; 3) вступу на англомовну магістерську програму, яка беребуває у процесі розробки. У поточному семестрі дана концепція почала реалізовуватись доцентом кафедри Серпеніновою Ю.С., яка викладає дисципліну «Бухгалтерська справа: професійна термінологія англійською» для студентів другого курсу спеціальності «Облік і оподаткування». Крім того, старший викладач кафедри Височина А. В. почала викладати англійською дисципліну «Податковий менеджмент» для студентів першого курсу магістратури. На наступний семестр у магістратурі спеціальності «Облік і оподаткування» заплановано викладання ще двох дисциплін англійською мовою.

Отримані під час вивчення англомовних дисципліни професійного спрямування навички та вміння є необхідними студентам спеціальності «Облік та оподаткування» для розуміння міжнародних процедур та правил ведення обліку, складання звітності та здійснення аудиту; а також для забезпечення можливості опрацювання звітності нерезидентів складеної за міжнародними стандартами. Випускники, що володіють мовними компетенціями у професійній сфері істотно підвищують власну цінність на ринку праці та можуть знайти стабільне та високооплачуване робоче місце у міжнародних аудиторських та виробничих компаніях.

pr2 pr3