«  Жовтень 2018  »
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Про усі події вишу - у нашій газеті!

Читай нас онлайн

Листопад традиційно стає «фінішною прямою» у змаганнях на визначення кращих студентів на рівні університету, а також міста й області. Офіційне нагородження студентів Сумського державного університету символічно провели 16 листопада у клубі «Спортлайн». Науковий, творчий, спортивний та громадський актив усього ВНЗ зібрався разом, щоб відзначити «професійне свято» та отримати свої нагороди. Не стало несподіванкою, що в число найкращих увійшло багато студентів ННІ БТ «УАБС». У святковій атмосфері заслужені відзнаки отримали Сергій Миненко  (грамота Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації за успіхи у навчанні, науковій і громадській роботі), Олександр Поліщук (грамота  відділу у справах молоді та спорту Сумської міської ради за успіхи у громадській, спортивній та мистецькій діяльності) та Аліна Шапаренко (грамота управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації).

Також відбулося визначення найкращих студентів у відповідних категоріях: «Наукова робота», «Навчальна діяльність», «Кращий спортсмен», «Культурно-мистецька діяльність», «Робота в гуртожитках», «Кращий студент-іноземець», «Громадський діяч» та «Кращий профспілковий діяч».  Тріумфатором від нашого Інстититу став Артем Гапонець, актор відкритого молодіжного театру «Кураж»,  який виборов перемогу у номінації «Культурно-мистецька діяльність» та право представляти СумДУ на конкурсі «Кращий студент Сумщини-2017» у номінації «Кращий студент – виконавець оригінального жанру».

Зою Попову, студентку спеціальності «Економічна кібернетика» ННІБТ «УАБС», автора і редактора часопису «Академікс», делегували на обласний конкурс у номінації «Кращий студент-медійник».

Вечір 16 листопада став своєрідною репетицією перед регіональним етапом конкурсу «Кращий студент України», який пройшов 30 листопада у клубі «Діалог».  

Журі, до складу якого увійшли сумські діячі культури, освіти і науки, молодіжної політики, влади та громадські активісти, було непростою задачею визначити не тільки найкращого студента за комплексною характеристикою, а й відзначити переможців у конкретних номінаціях: студент-громадський діяч, студент-медійник, студент-науковець, студент-спортсмен (професіонал/аматор) та художня самодіяльність (вокаліст/танцюрист/оригінальний жанр).

Так, претендентам на головний титул необхідно було показати себе якнайкраще у відео-візитках, творчому, ораторському та інтелектуальному конкурсах. Дехто вирішив дивувати креативом та гумором, а хтось – перевіреними вміннями. Так, для вболівальників та гостей вечора було цікаво спостерігати за хореографічними постановками та пісенними номерами; дивуватися серйозності відповідей кожного номінанта на філософське питання «Що є найціннішим в житті?» та співпереживати під час монологів на тему «Три добрі справи».

Між кожним етапом конкурсу відбувалося нагородження найкращих по категоріях. Студенти СумДУ вибороли перемогу в чотирьох номінаціях із дев’яти: кращий студент-громадський діяч (волонтер) Сумщини - Гончарова Анастасія; кращий студент-медійник Сумщини - Попова Зоя; кращий студент-науковець Сумщини - Охріменко Віктор та кращий студент-спортсмен Сумщини (аматор) - Сердюк Юрій.

Апогеєм свята стало оголошення переможця, яким у цьому році став представник Сумського національного аграрного університету Герасименко Максим.  Харизма, шалена енергія, позитив та багатогранність - перемога дійсно заслужено дісталася єдиному хлопцеві серед п’ятірки претендентів на титул «Кращий студент Сумщини-2017». 

Завершився вечір неформальною частиною заходу – дискотекою, де всі гості та учасники заходу змогли розслабитися та відсвяткувати торжество загального духу активності та молодості студентства.

Щиро вітаємо студентів-переможців і бажаємо подальшого успішного підкорення різних верших!