«  Травень 2018  »

Про усі події вишу - у нашій газеті!

Читай нас онлайн
Конкурс

За умовами конкурсної програми для перемоги в номінаціях претенденти повинні були продемонструвати глядачам і журі свої найкращі якості: вміння гідно поводитись на сцені, влучно відповідати на нестандартні запитання ведучих, винахідливо виконувати їх каверзні завдання, оригінально презентувати свій творчій та інтелектуальний потенціал. І при цьому залишатися взірцями привабливості, стриманості і вишуканості, як це і личить справжнім учасникам конкурсу краси.

Попри хвилювання та інші невеличкі ускладнення абсолютно всі справились якнайкраще. Кожен показав свою "родзинку" і переміг у відповідній номінації.

Отже: "Містер Екстравагантність" - Владислав Міхальов (УАБС, 5-й курс), "Місс Вишуканість" - Анастасія Яскевич (ФЕМ, 1-й курс), "Місс та Містер Інтелект" - Дарія Чернова (ФЕМ, 2-й курс) та Владислав Кугук (УАБС, 3-й курс), "Місс та Містер Талант" - Анастасія Казак (ФЕМ, 1-й курс) та Антон Кравченко (МІ, 2-й курс).

Але найбільше підкорили серця журі і стали за їх версією беззаперечними переможцями конкурсу "Місс і Містер гуртожитку 1А" Юлія Білоус (ФЕМ, 2-й курс) та Владислав Нікітенко (МІ,1-й курс).

Фаворитами глядацької зали стали і отримали приз глядацьких симпатій Влад Міхальов і Настя Казак, яка у травні буде відстоювати честь нашого гуртожитку на конкурсі «Місс студмістечко СумДУ-2018».

Всі учасники отримали дипломи і смачні солодкі призи від студентської профспілки СумДУ (дякуємо їй та особисто Богдану Дригвалю).

Дякуємо всім учасникам за сміливість, віру в свої сили, підтримку студентських ініціатив і бажання зробити життя гуртожитку більш насиченим і яскравим.

Дякуємо глядачам за прихильність і дружню підтримку конкурсантів.

Як і завжди, дякуємо директору студентського клубу "Спортлайн" Віктору Мунтяну за всебічну підтримку і допомогу.

І окрема подяка ініціаторам, організаторам і ведучим цього конкурсу Вікторії Вовченко та Аліні Валюх, які буквально на своїх тендітних плечах винесли всі труднощі і несподіванки процесу підготовки і проведення. Так тримати!

mis2 mis3 mis4 mis5 mis6 mis7