«  Липень 2018  »

Про усі події вишу - у нашій газеті!

Читай нас онлайн
Реалізація грантового проекту «Літній інтенсив з розвитку навичок ефективного підлітка» / «Майстерня навичок»

4-6 червня 2018 р. на базі Конгрес-Центру СумДУ відбулася підліткова Майстерня навичок. Проект реалізовано за ініціативи ГО "Рада молодих вчених" спільно з Сумським державним університетом  за підтримки Сумської міської ради

Захід реалізований в межах конкурсу проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для реалізації яких надається фінансова підтримка Сумської міської ради.

Мета проекту полягає  у розвитку та вдосконаленні у підлітків сучасних життєво важливих  надпрофесійних навичок (ефективна комунікація, критичне мислення, цифрова та фінансова грамотність), що у підсумку сприятиме підвищенню можливості самореалізації учасників у майбутньому, а отже зменшенню рівня безробіття.

Формат Майстерні передбачав серію тренінгових занять та симуляційних ігор спрямованих на удосконалення надпрофесійних навичок (ефективна комунікація, критичне мислення, цифрова та фінансова грамотність, мистецтва аргументації та відстоювання власної позиції, а також управління емоціями).  Справжньою родзинкою майстерні стали уроки акторської майстерності від актриси Сумського обласного театру для дітей та юнацтва Софії Сітало.

З детальною програмою заходу можна ознайомитися тут.

В цілому заняття в Майстерні відвідали понад 100 підлітків міста.

Тренери майстерні:

• Кривич Яна, к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування СумДУ;
  • Сітало Софія, акторка Сумського обласного театру для дітей та юнацтва;
  • Хвостова Світлана, практичний психолог СумДУ;
  • Бричко Марина, к.е.н., старший викладач кафедри фінансів, банківської справи та страхування СумДУ
  • Ласукова Анна, к.е.н., старший викладач кафедри фінансів, банківської справи та страхування СумДУ
nabuchku2.JPG navuchku3.JPG navuchku4.JPG