«  Січень 2019  »
ПВСЧПСН
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Про усі події вишу - у нашій газеті!

Читай нас онлайн
Студенти ННІ БТ

Співпраця з Університетом прикладних наук Дойче Бундесбанку (Deutsche Bundesbank University of Applied Sciences) розпочалася ще з 2002 року.

На закордонних семінарах студенти здобувають новий досвід, спілкуються з представниками провідних університетів країн Світу таких як Китай, Німеччина, Білорусь, Польщі та інші. Це дозволяє покращити навички володіння іноземною мовою, знайти нових друзів, розширити свої знання у сфері фінансів, банківської справи та макро- та мікро-економіки

У цьому могли переконатися студенти ННІ БТ «УАБС» СумДУ, які разом з доцентом кафедри економічної кібернетики Бойко Антоном Олександровичем протягом 8-14 квітня брали участь в семінарі «International Week of Central Banking», що відбувся на базі Університету прикладних наук Дойче Бундесбанку (м. Хахенбург, Німеччина).

Мета заходу, в якому взяли участь біля 50 студентів з різних країн Світу, – ознайомлення з роботою Дойче Бундесбанка, його місцем в Європейській системі центральних банків, механізмами вирішення макроекономічних проблем.

Під час лекцій обговорювались наступні теми:

  1. Бундесбанк в Європейській системі центральних банків
  2. Сек'юритизація в контексті резервування грошових коштів
  3. Макропруденційна політика та її взаємодія з монетарною політикою.
  4. Мобілізація капіталу для бідних: аспекти рефінансування мікрофінансових установ

Лекторами «International Week of Central Banking» виступали: ректор університету Еріх Келлер, професор Крістофер Пріберні, професор Андреас Хофер, старший викладач Уве Шольмейєр та представик Центру технічного співробітництва Дойче Бундесбанку Аніка Хольман.

Студенти приймали активну участь на практичних заняттях, та пропонували варіанти вирішення проблемних ситуацій, які існують в банківському та фінансовому секторах економіки.

Також, учасники «International Week of Central Banking» мали нагоду відвідати екскурсійні тури до міст Франкфурт, Кельн, Марксбург, Кобленц, Лімбург, які були організовані представниками Університету прикладних наук Дойче Бундесбанку.

Сподіваємось на продовження співпраці з Університетом прикладних наук Дойче Бундесбанку!

hachenburg2 hachenburg3 hachenburg4 hachenburg5 hachenburg6 hachenburg1