«  Грудень 2017  »

Про усі події вишу - у нашій газеті!

Читай нас онлайн
Відкрита лекція старшого бізнес-консультанта компанії SimCorp Жогло Наталії

25 вересня 2017 р. за ініціативи кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування ННІ БТ «УАБС» у Конгрес-центрі СумДУ відбулася відкрита лекція старшого бізнес-консультанта компанії SimCorp  Наталії Жогло  для старшокурсників спеціальності «Облік та оподаткування».

Лекція була присвячена актуальній темі: «Як випускникам економічних спеціальностей працевлаштуватись в ІТ-компанії?». Наталія Жогло зараз працює у ІТ-компанії в Канаді та має більш ніж десятирічний досвід у сфері бізнес-аналізу, консалтингу, підтримки клієнтів, забезпечення якості, обліку та фінансів, а також проведення тренінгів.

Під час лекції Наталія, яка є випускницею спеціальності «Банківська справа» УАБС, розказала про свій успішний досвід побудови кар’єри у ІТ-компаніях. Зокрема, були розглянуті питання щодо тенденцій розвитку ІТ галузі в Україні та світі та про можливі спеціальності, які може освоїти випускник з економічною освітою в ІТ-компанії. Особливий інтерес аудиторії та жваве обговорення викликала інформація про сучасні вимоги, що висуваються ринком до осіб, які хочуть працевлаштуватись у ІТ сфері.

Після лекції студенти задали ряд питань щодо практичних аспектів планування успішної професійної кар’єри та компетенцій, які необхідні для кар’єрного зростання.