«  Жовтень 2017  »

Про усі події вишу - у нашій газеті!

Читай нас онлайн
FOOT-QUEST для першокурсників ННІ БТ

12 вересня 2017 року Науковим товариством студентів (слухачів), аспірантів, докторантів і молодих вчених (НТСА) ННІ БТ «УАБС» СумДУ було проведено науковий Foot-Quest для студентів-першокурсників.

Останнім часом особливої популярності серед молоді набувають активні види відпочинку та неформальне навчання. Саме тому представниками НТСА ННІ БТ «УАБС» СумДУ було проведено спортивно-інтелектуальну гру Foot-Quest, яка полягала в проходженні заздалегідь визначеного маршруту шляхом вирішення різноманітних логічних завдань, загадок, ребусів, шифрів і т.д.

Метою даного заходу було познайомити студентів першого курсу з розташуванням кафедр нашого інституту як основних навчально-наукових осередків, а також інших структурних підрозділів таких як бібліотека, їдальня, сквер, тощо.

Кожне завдання було зашифровано та сховано біля відповідної «точки», а студенти повинні були застосувати своє логічне та критичне мислення, основні шкільні знання та вміння працювати в команді задля найшвидшого виконання завдань.

Найменший час в ході проходження квесту показала команда групи ЕК-71а «Кіборги». Почесне друге місце посіла команда «Кевін Кляйн» групи МЕ-71а. До трійки лідерів увійшли і представники команди ЕК-71а «Boss».

Переможці та учасники фут-квесту отримали не лише дипломи та солодкі подарунки за участь, а й заряд позитивного настрою.

Інформацію підготувала,
Воронцова А.С.